ORTO-ACTIV

    Firma  Ortopedyczna  ORTO-ACTIV  Radosław  Krzesiński  specjalizuje  się w zaopatrzeniu osób po amputacji w indywidualne protezy ortopedyczne kończyn górnych i dolnych na wszystkich poziomach amputacji.

    Praca w ówczesnych Warsztatach Ortopedycznych przy Lubuskim Ośrodku Rehabilitacyjno-Ortopedycznym (LORO) w Świebodzinie oraz kilkunastoletnie doświadczenie, uczestniczenie w szkoleniach, seminariach daje możliwości na miarę XXI wieku.

    Jesteśmy dynamicznym, wyspecjalizowanym zespołem stawiającym przede wszystkim  na  jak  najszybszy  powrót  człowieka  do  aktywnego  życia  po traumie jaką jest amputacja kończyny. W związku z tym na miejscu proponujemy naukę chodzenia na protezie po wcześniejszym umówieniu się z fizjoterapeutą.

    Budowane zaopatrzenie ortopedyczne powstaje na bazie znanych światowych marek w dziedzinie ortopedii tzn. Otto Bock, Streifender, Blatchford, Ossur, Flex Food, Tomplast.

    Firma ORTO-ACTIV jest zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

NASZA FIRMA